Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

KURUMSAL

BERK/KURUMSAL

KURUMSAL

BERK HİDROLİK SİSTEMLER MAKİNA VE YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. iş hayatına 1997 yılında İstanbul Anadolu yakasında DUDULLU Organize sanayi bölgesinde başlamıştır.
Faaliyet konusunu, iş ve inşaat makinalarında kullanılan hidrolik ekipmanların tamiri ve yedek parça satışı olarak seçmiştir. Kalite ve performans olarak en iyi sonuçları verebilecek yedek parçaları üreticisinden ithal ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
BERK HİDROLİK, 2001 yılından itibaren PERMCO INC OHIO firmasının ürettiği döküm gövdeli dişli pompaların TÜRKİYE distribitörlüğünü alarak sektörün önemli ihtiyaçlarından birini tamamlamaktadır.
PERMCO firması döküm gövdeli rulmanlı ve burçlu seri pompa imalatını COMMERCIAL markası ile aynı paralelde uzun yıllardır sürdürmektedir. Ülkemizde çok iyi bilinen bu marka,  iş makinaların da kullanılan dişli pompaların büyük bir bölümünü üretmektedir.
Firmamız sektörümüzün bu ihtiyaçlarına; 2001 yılından itibaren geniş bir stok kullanarak çok hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.
BERK HİDROLİK LTD. ŞTİ. 2017 yılından itibaren faaliyet konularını genişletmek amacıyla endüstriyel yedek parça yatırımına başlamıştır.
Basınç kontrol valfleri, yön denetim valfleri, akış kontrol valfleri, gerotor motorlar, direksiyon üniteleri, soğutucular, bankable valfler konusunda geniş bir stokla hizmete başlamıştır.
Hidrolik devre elemanlarının satışı ve imalatı, konusunda en uygun fiyat ve teslim süreleri ile ihtiyaçlara cevap verecektir.
BERK HİDROLİK LTD. ŞTİ. Sürekli gelişen hizmet alanı ve profesyonel yaklaşımı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.